Інформація

Пріоритетні завдання закладу на 2021 - 2022 навчальний рік

 

 

Завдання на 2021 - 2022 навчальний рік.

 

 

 

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №70 «Настуся» у 2021-2022 навчальному році буде продовжувати працювати над проблемою:

 

«Створення умов для ефективної реалізації освітніх завдань у співпраці з родиною та просвітницької діяльності серед батьків, як основи всебічного розвитку особистості дитини дошкільного віку»

 

 

 

       Враховуючи аналіз роботи дошкільного навчального закладу у 2020 – 2021 навчальному році, досягнення, недоліки в роботі та перспективу розвитку, педагогічний колектив визначає такі пріоритетні завдання на 2021 – 2022 навчальний рік:

 

 1.Продовжувати роботу по охороні життя, зміцненню здоров'я, фізичного розвитку дошкільника, створюючи емоційно-позитивний мікроклімат між усіма учасниками освітньо-виховного процесу, забезпечуючи належний медико-педагогічний контроль за фізкультурно-оздоровчими заходами.

 

 2.Спрямувати діяльність педагогів на  вирішення завданнь. У співпраці з LEGO Foundation впроваджувати в освітній процес LEGO-технології в контексті підвищення рівня національно-патріотичного виховання дошкільників, формуючи у дітей позитивно-ціннісне ставлення до Батьківщини, мови, національної культури, традицій, видатних людей України, рідного краю.

3.Підвищувати ефективність методичного супроводу реалізації змісту освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» Базового компонента дошкільної освіти. Спрямувати діяльність педагогів на використання LEGO-технологій за для формування логіко – математичної компетентності вихованців дошкільного закладу.

 

 4.У взаємодії з родинами вихованців долучитись до участі у Фестивалі гри та навчання Pley Fest – 2022 «Україна надзвичайна» в рамках Міжнародного проєкту «Сприяння освіті» у співпраці з LEGO Foundation.

 

 

 

 

 

Дошкільний навчальний заклад №70 «НАСТУСЯ» м. Черкаси 2013-2019 р.