Пріоритетні завдання закладу на 2022 - 2023 навчальний рік

Пріоритетні завдання на  2023 - 2024 навчальний рік.

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №70 «Настуся» у 2023-2024 навчальному році буде продовжувати працювати над проблемою:

«Створення умов для  ефективної реалізації освітніх завдань у співпраці з родиною та просвітницької діяльності серед батьків, як основи всебічного розвитку особистості  дитини дошкільного віку»

Враховуючи аналіз роботи дошкільного навчального закладу у 2022 – 2023 навчальному році, досягнення, недоліки в роботі та перспективу розвитку, педагогічний колектив визначає такі пріоритетні завдання на 2023 – 2024 навчальний рік:

1.Продовжувати роботу по охороні життя, зміцненню здоров'я, фізичного розвитку дошкільника, створюючи емоційно-позитивний мікроклімат між усіма учасниками освітньо-виховного процесу, забезпечуючи належний медико-педагогічний контроль за фізкультурно-оздоровчими заходами.

2.Спрямувати діяльність педагогів на формування мовленнєвої компетентності дітей, удосконалення культури українського мовлення дошкільників. як основи формування національно-патріотичних почуттів. Формувати у дошкільників свідоме ставлення до надбань національної культури шляхом реалізації мовленнєвої форми активності дошкільників в різних видах діяльності.

3.Продовжувати впроваджувати у співпраці з LEGO Foundation нові підходи до освітного процесу: «Навчання через гру». Діяльність педагогів орієнтувати на використання під час освітнього процесу ігрових, діяльнісних методів навчання, спрямованих на всебічний розвиток дитини. Покращувати освітнє середовище з метою створення сприятливих умов для ігрової діяльності дітей, як основної форми пізнання дитиною світу, основного засобу її соціалізації та її світосприймання.

4.Продовжувати спрямовувати педагогів та родини вихованців у співпраці з LEGO Foundation на реалізацію проектних завдань закладу з метою участі у Всеукраїнському фестивалі гри, навчання і натхнення Pley Fest – 2024 в рамках Міжнародного проєкту «Сприяння освіті». Висвітлювати та презентувати досвід роботи закладу по реалізації проектних ініціатив на всеукраїнській онлайн-платформі «Сприяння освіті».