Пріоритетні завдання закладу на 2022 - 2023 навчальний рік

Пріоритетні завдання на  2022 - 2023 навчальний рік.

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №70 «Настуся» у 2022-2023 навчальному році буде продовжувати працювати над проблемою:

«Створення умов для  ефективної реалізації освітніх завдань у співпраці з родиною та просвітницької діяльності серед батьків, як основи всебічного розвитку особистості  дитини дошкільного віку»

Враховуючи аналіз роботи дошкільного навчального закладу у 2021 – 2022 навчальному році, досягнення, недоліки в роботі та перспективу розвитку, педагогічний колектив визначає такі пріоритетні завдання на 2022 – 2023 навчальний рік:

1. Продовжувати роботу  по охороні життя, зміцненню здоров'я, фізичного розвитку дошкільника, створюючи емоційно-позитивний мікроклімат між усіма учасниками освітньо-виховного процесу,  забезпечуючи належний медико-педагогічний контроль за фізкультурно-оздоровчими заходами.

2. Націлити діяльність педагогів на  формування у дітей моделі поведінки та звички, що відповідають сталому розвитку в системі екологічного виховання. Сприяти набуттю дитиною первинних компетенцій ресурсозбереження та ресурсозберігаючої поведінки.

3. Направити діяльність педагогів у співпраці з  LEGO Foundation на  підвищення рівня національно-патріотичного виховання дошкільників Використовувати твори дитячої художньої літератури в системі освітньо-виховної роботи як засіб патріотичного виховання здобувачів дошкільної освіти», формуючи у дітей позитивно-ціннісне ставлення до Батьківщини, мови, національної культури, традицій, видатних людей України, рідного краю.

4. Спрямувати педагогів та  родин вихованців у співпраці з  LEGO Foundation на вирішення завданнь  патріотичного виховання та продовжити участь у Фестивалі гри, навчання і натхнення  Pley Fest – 2023 «Україна надзвичайна» в рамках  Міжнародного проєкту «Сприяння освіті».

Дошкільний навчальний заклад №70 «НАСТУСЯ» м. Черкаси 2013-2019 р.