Пріоритетні напрямки роботи закладу

Пріоритетні напрямки роботи дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №70 «Настуся» Черкаської міської ради на 2012-2013 навчальний рік

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №70 „Настуся” у 2012-2013 навчальному році буде продовжувати працювати над проблемою:

«Створення умов для ефективної реалізації освітніх завдань у співпраці з родиною та просвітницької діяльності серед батьків, як основи всебічного розвитку особистості дитини дошкільного віку»

Враховуючи аналіз роботи дошкільного навчального закладу у 2011-2012 навчальному році, досягнення, недоліки в роботі та перспективу розвитку, педагогічний колектив визначає такі пріоритетні завдання на 2012-2013 навчальний рік:

1. Продовжувати роботу по охороні життя, зміцненню здоров'я, фізичного розвитку дошкільника, створюючи емоційно-позитивний мікроклімат між усіма учасниками освітньо-виховного процесу та забезпечуючи належний медико-педагогічний контроль за фізкультурно-оздоровчими заходами.
  2. В співпраці з батьками формувати у дітей соціально відповідальну, екологічно-доцільну поведінку дітей в навколишньому середовищі, сприяти оволодінню доступними трудовими навичками.
  3. Формувати у дошкільників навички самопізнання та розвиток впевненості в собі як основи успішної особистості, використовуючи твори дитячої літератури, літературно-мистецькі твори митців Черкащини спостерігаючи з дітьми за різними сферами і проявами людського життя.
  4. Спрямувати діяльність педагогів на вироблення професійних навичок та вмінь якісного супроводу самостійної діяльності дошкільника, поєднання різних форм організації дітей в процесі виконання пізнавально-розвивальних завдань в навчальній діяльності.

Дошкільний навчальний заклад №70 «НАСТУСЯ» м. Черкаси 2013 р. Web in Ck