Колектив групи №1
Основний вихователь: Тарасенко Лариса Вікторівна, «Спеціаліст вищої категорії»
Підмінний вихователь: Луценко Ольга Вікторівна , «Спеціаліст»
Помічник вихователя дітей до 3-х років: Бондаренко Олена Анатоліївна
Колектив групи №2
Основний вихователь: Карась Віра Іванівна, «Спеціаліст»
Підмінний вихователь: Чернявська Олена Володимирівна, «Спеціаліст»
Помічник вихователя дітей до 3-х років: Кінаш Яна Сергіївна
Колектив групи №3
Основний вихователь: Кіблик Галина Миколаївна, «Спеціаліст»
Підмінний вихователь: Луценко Ольга Вікторівна, «Спеціаліст»
Помічник вихователя дітей до 3-х років: Морозенко Ірина Миколаївна
Колектив групи №4
Основний вихователь: Суліма Інга Дмитрівна, "Спеціаліст другої категорії"
Підмінний вихователь: Пасічник Ніна Михайлівна, «Спеціаліст другої категорії»
Помічник вихователя дітей від 3-х до 6-ти років: Кирпань Вікторія Володимирівна
Колектив групи №5
Основний вихователь: Черненко Алла Володимирівна, «Спеціаліст І категорії»
Підмінний вихователь: Запісецька Любов Володимирівна, «Спеціаліст»
Помічник вихователя дітей від 3-х до 6-ти років: Плічко Лідія Іванівна
Колектив групи №6
Основний вихователь: Косенко Ірина Іванівна, «Спеціаліст»
Підмінний вихователь: Ляпкало Людмила Іванівна, «Спеціаліст»
Помічник вихователя дітей від 3-х до 6-ти років: Нижник Людмила Дмитрівна
Колектив групи №7
Основний вихователь: Орел Наталія Анатоліївна, «Спеціаліст вищої категорії», звання «Вихователь-методист»
Підмінний вихователь: Ляпкало Людмила Іванівна, «Спеціаліст»
Помічник вихователя дітей від 3-х до 6-ти років: Уманець Любов Іванівна
Колектив групи №8
Основний вихователь: Ващенко Наталія Володимирівна, «Спеціаліст»
Підмінний вихователь: Чернявська Олена Володимирівна, «Спеціаліст»
Помічник вихователя дітей від 3-х до 6-ти років: Вовк Наталія Петрівна
Колектив групи №9
Основний вихователь: Дзеціна Алла Володимирівна, «Спеціаліст І категорії»
Підмінний вихователь: Пасічник Ніна Михайлівна, «Спеціаліст ІІ категорії»
Помічник вихователя дітей від 3-х до 6-ти років: Безпала Марина Юріївна
Колектив групи №10
Основний вихователь: Семенюк Світлана Петрівна, «Спеціаліст І категорії»
Підмінний вихователь: Запісецька Любов Володимирівна, «Спеціаліст»
Помічник вихователя дітей від 3-х до 6-ти років: Беребень Ірина Вікторівна