Інформація

Педагогічний колектив

Колектив групи №1

 

Колектив групи №1

Основний вихователь: Тарасенко Лариса Вікторівна, «Спеціаліст вищої категорії»

Підмінний вихователь: Запісецька Любов Володимирівна, «Спеціаліст»

Помічник вихователя дітей до 3-х років: Суліма Інга Дмитрівна

 

Колектив групи №2

 

Колектив групи №2

Основний вихователь: Карась Віра Іванівна, «Спеціаліст»

Підмінний вихователь: Запісецька Любов Володимирівна, «Спеціаліст»

Помічник вихователя дітей до 3-х років: Ващенко Наталія Володимирівна

 

Колектив групи №3

 

Колектив групи №3

Основний вихователь: Комарова Наталія Олександрівна, «Спеціаліст І категорії»

Підмінний вихователь: Ткаченко Наталія Володимирівна, «Спеціаліст ІІ категорії»

Помічник вихователя дітей до 3-х років: Черемис Ірина Олександрівна

 

Колектив групи №4

 

Колектив групи №4

Основний вихователь: Погорелко Людмила Василівна, «Спеціаліст», звання «Вихователь-методист»

Підмінний вихователь: Ткаченко Наталія Володимирівна, «Спеціаліст ІІ категорії»

Помічник вихователя дітей від 3-х до 6-ти років: Кирпань Вікторія Володимирівна

 

Колектив групи №5

 

Колектив групи №5

Основний вихователь: Шаповал Людмила Валентинівна, «Спеціаліст»

Підмінний вихователь: Черненко Алла Володимирівна, «Спеціаліст І категорії»

Помічник вихователя дітей від 3-х до 6-ти років: Плічко Лідія Іванівна

 

Колектив групи №6

 

Колектив групи №6 Колектив групи №6

Основний вихователь: Гуржій Наталія Василівна, «Спеціаліст»

Підмінний вихователь: Ляпкало Людмила Іванівна, «Спеціаліст»

Помічник вихователя дітей від 3-х до 6-ти років: Зубрицька Катерина Сергіївна

 

Колектив групи №7

 

Колектив групи №7 Колектив групи №7 Колектив групи №7

Основний вихователь: Орел Наталія Анатоліївна, «Спеціаліст ІІ категорії», звання «Вихователь-методист»

Підмінний вихователь: Ляпкало Людмила Іванівна, «Спеціаліст»

Помічник вихователя дітей від 3-х до 6-ти років: Мельник Ольга Петрівна

 

Колектив групи №8

 

Колектив групи №8 Колектив групи №8 Колектив групи №8

Основний вихователь: Задворна Вікторія Василівна, «Спеціаліст»

Підмінний вихователь: Дорошенко Ольга Валентинівна, «Спеціаліст вищої категорії»

Помічник вихователя дітей від 3-х до 6-ти років: Варопай Тетяна Миколаївна

 

Колектив групи №9

 

Колектив групи №9 Колектив групи №9 Колектив групи №9

Основний вихователь: Дзеціна Алла Володимирівна, «Спеціаліст ІІ категорії»

Підмінний вихователь: Вахненко Ольга Олександрівна, «Спеціаліст вищої категорії»

Помічник вихователя дітей від 3-х до 6-ти років: Біліченко Людмила Степанівна

 

Колектив групи №10

 

Колектив групи №10

Основний вихователь: Семенюк Світлана Петрівна, «Спеціаліст І категорії»

Підмінний вихователь: Вахненко Ольга Олександрівна, «Спеціаліст вищої категорії»

Помічник вихователя дітей від 3-х до 6-ти років: Беребень Ірина Вікторівна

 

Персонал

Машиністи прання білизни

 

Букачова Валентина Мусіївна Перерва Надія Павлівна
Букачова Валентина Мусіївна Перерва Надія Павлівна

 

Працівники кухні

 

Розум Тетяна Петрівна

 

Шеф-кухар Розум Тетяна Петрівна

 

Кухар Петриченко Марина Іванівна

Кухар Лисенко Ірина Чеславівна

Підсобний працівник Бобро Надія Василівна

Підсобний працівник Жицька Раїса Василівна

Комірник Боговик Надія Миколаївна

 

Прибиральник приміщень Сакун Ніна Михайлівна

 

Дошкільний навчальний заклад №70 «НАСТУСЯ» м. Черкаси 2013-2018 р. Web in Ck